Se ditt lokala utbud

Kopiera länk

Filial

Kinda

Ternstedt Invent i Kinda riktar sig både mot dig som privatperson och företag. Lokalt på orten erbjuder vi alla tekniska installationer som ventilation, rörmokare, elektriker och även plåtslageri. Besök gärna våra kontor i Rimforsa och Kisa.

Växel

Tel: 0494-699 100

Personal

Serviceledare Kisa

Henrik Gustavsson

0494-699 106

henrik.gustavsson@ternstedtinvent.se

Serviceledare Rimforsa

Carl Rösing

0494-699 103

carl.rosing@ternstedtinvent.se

Ordermottagning | Service

Susanne Karlsson

0494-699 107

susanne.karlsson@ternstedtinvent.se

Projektledare EL

Henrik Karlsson

0494-699 102

henrik.karlsson@ternstedtinvent.se

Projektledare Ventilation & Plåt

Fredrik Carlsson

0494-777 051

fredrik.carlsson@ternstedtinvent.se

Värmepumpar & Kyla

Daniel Eskilsson

0494-699 108

daniel.eskilsson@ternstedtinvent.se

Platschef Kinda | Projektledare VS

Daniel Laine

0494-699 105

daniel.laine@ternstedtinvent.se

Våra tjänster

Våra filialer

Loading...